מזרימים אנרגיה ירוקה


TeraLight היא חברה יזמית בתחום האנרגיות המתחדשות הנסחרת בבורסה לני"ע בתל-אביב.


ההכרה במקורות של אנרגיה מתחדשת כחלופה הירוקה והנקייה לייצור חשמל מדלקים מזהמים,

כמו גם בתרומתם למאבק בשינויי האקלים, נחשבת לקונצנזוס בכל העולם, וגם בישראל.


החברה שמה לה למטרה להוביל תעשייה צומחת זו, לייצר אימפקט חיובי רחב היקף אשר ישפר את איכות החיים של כולנו ולמצב את ישראל בחזית המאבק העולמי במשבר האקלים.


ואכן, מאז היווסדה בשנת 2016 על-ידי מנורה מבטחים אנרגיה בע"מ, צמחה TeraLight להיות מחברות האנרגיה המתחדשת המובילות בישראל, המחזיקה בפורטפוליו מגוון של מיזמי דגל לאומיים ובינלאומיים בהספק מצטבר של מעל ל-3.2 GW של חשמל ירוק. פרויקטים אלו הם סמן לאיכות ולמצוינות בתחום, וזוכים להכרה עולמית רחבה.


TeraLight מציעה מעטפת רחבה של ידע וניסיון בייזום, הקמה ותפעול של מתקנים סולאריים קרקעיים ודו-שימושיים בגגות, מאגרים, גדרות, אגרי-וולטאי ועוד, וכן במתקנים לאגירת אנרגיה, עמדות לטעינת כלי רכב חשמליים והשקעה בטכנולוגיות חדשניות.


פרויקטי הדגל של החברה מוקמים על ידי חטיבת EPC הפנימית של TeraLight האחראית על הקמה ופיתוח. כך, באמצעות יישום של בקרת איכות לפי סטנדרטים בינלאומיים גבוהים, אנו מספקים ערך בכל שרשרת הייצור והאספקה.


חברת הבת TeraLight Solar Tech משלימה את פעילותנו בהיותה אחראית על ייזום והקמה של פרויקטי דו שימוש.


החברה מונה כיום עשרות אנשי צוות מובילים בתחומם, בהם מהנדסים, מנהלי תפעול ואחרים, הפועלים ללא לאות להגשים את חזון החברה ולספק ערך לקהל המשקיעים, לציבור בכללותו וכמובן – לסביבה.

 

בדרך להיות יצרנית החשמל הירוק הגדולה בארץ


בימים אלו מקדמת TeraLight את שלושת הפרויקטים הסולאריים הקרקעיים משולבי האגירה הגדולים בישראל – פרויקטי התענך ופרויקט בקעת הירדן, בהספק מצטבר של מעל ל-600MW. מיזמי דגל אלה מספקים הוכחה נוספת ליכולות החברה ומהווים צעד חשוב נוסף ביכלתה של ישראל לעמוד ביעדי המעבר לאנרגיה ירוקה שהציבה לעצמה. במקביל, מקדמת החברה שורה של פרויקטים מתקדמים לייצור אנרגיה מתחדשת ולאגירת אנרגיה בישראל ובחו"ל.


TeraLight מחויבת להמשיך ולהוביל יחד עם שותפיה העסקיים את תחום האנרגיות המתחדשות בישראל ולהבטיח עתיד ירוק ובר קיימא לתושביה ולעולם כולו.

קצת עלינו